Doradca klienta ds. urządzeń fiskalnych i oprogramowań
Miejsce pracy: Oddział Warszawa Wesoła

Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie potrzeb Klienta i doradztwo

  • Sprzedaż produktów wchodzących w skład oferty firmy

  • Aktywne pozyskiwanie klienta B2C i B2B

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Realizacja założonego planu sprzedażowego oraz wyznaczonych celów

  • Składanie zamówień u dostawców

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych i ścisła współpraca z serwisami producentów

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowo-montażowej

  • Rozliczenie zamówień

  • Terminowość realizacji zgłoszeń

  • Wsparcie techniczne i konsultacje dla klientów

  • Współtworzenie właściwego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania nieoczekiwanych problemów

  • Biegła znajomość komputera, pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, systematyczność

  • Dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży urządzeń fiskalnych

Oferujemy

  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia,
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia + premie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia Twoich kwalifikacji
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Przesyłając CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Kandydat chce uczestniczyć.

Administratorem danych osobowych przetwarzającym dane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), które weszło w życie 25 maja 2018 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) KASPOL Jarosław Fic adres siedziby: ul. Jana Pawła II 51, 05-077 Warszawa, NIP: 824 126 51 70, REGON: 710 515 447, adres poczty elektronicznej: praca@kaspol.pl

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.